Участь у навчаннях з гасіння пожеж автомобілів та зустріч зі спеціалістами з виготовлення протипожежних ковдр: представник НУЦЗ України відвідав м. Ларвік ( Королівство Норвегія)

19-21 червня заступник начальника кафедри інженерної та аварійно-рятувальної техніки факультету оперативно-рятувальних сил Національного університету цивільного захисту України Станіслав Виноградов перебував у м. Ларвік ( Королівство Норвегія), де взяв участь у навчаннях з гасіння пожеж автомобілів у навчальному центрі підготовки пожежників If Sikkerhetssenter.

Протягом робочого візиту представника університету було досягнуто домовленості про співпрацю між «Bridgehill AS» та Національним університетом цивільного захисту України, а також представлено науково-дослідні здобутки закладу вищої освіти.

До речі, компанія «Bridgehill AS» безоплатно передала університету протипожежні ковдри для гасіння пожеж автомобілів, які наразі використовуються в освітньому процесі та в науково-дослідній роботі кафедр інженерної та аварійно-рятувальної техніки та пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт факультету оперативно-рятувальних сил.