09 червня голова студентської ради факультету цивільного захисту Національного університету цивільного захисту України, курсантка 3-го курсу Афанас'єва Ірина взяла участь у засіданні Експертної ради студентства закладів вищої освіти при народному депутатові, голові підкомітету з питань вищої освіти Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Юлії Гришиній.

На засіданні було затверджено склад Експертної ради студентства закладів вищої освіти та розглянуто важливі питання щодо формату роботи Експертної ради та внесення змін до Положення про Експертну раду.

Також було проведено сесію запитань-відповідей, здобувачі вищої освіти поділились досвідом організації роботи студентського самоврядування в інших освітніх закладах та було піднято питання у потребі омбудсмена.