У 500 день повномасштабного вторгнення здобувачі вищої освіти НУЦЗ України пробігли по набережній Кременчуцького водосховища в місті Черкаси з патріотичною символікою. Захід за ініціативи Міністерства внутрішніх справ України організували задля популяризації здорового способу життя, духовно-моральних цінностей та спорту. Участь у Всеукраїнській акції курсантів університету НУЦЗ України – це демонстрація масової підтримки захисників та захисниць, які на фронті виборюють майбутнє та незалежність нашої держави. Забіг проходив під хештегами #дружняпідтримка та #РазомзНУЦЗУкраїнидоПЕРЕМОГИ.
Старт забігу розпочався після спільної розминки. Майбутні рятувальники та працівники НУЦЗ України подолали дистанцію у 3 км. Перехожим, які зустрічалися на шляху учасників забігу, курсанти дарували жовто-блакитні стрічки та пропонували долучитися до акції.