Внутрішній (та зовнішній) сайт  ― наука  ― спеціалізовані вчені ради  ― 261 «Пожежна безпека» ― Разова спеціалізована вчена рада ДФ 64.707.050

Разова спеціалізована вчена рада ДФ 64.707.050 утворена згідно наказу Національного університету цивільного захисту України від 22.12.2023 р. № 276 на підставі рішення Вченої ради Національного університету цивільного захисту України (протокол № 4 від 21.12.2023 р.) з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації ПОЛІВАНОВА Олександра Геннадійовича на здобуття наукового ступеня доктора філософії в галузі знань 26 «Цивільна безпека»  за спеціальністю 261 «Пожежна безпека».

Склад разової спеціалізованої вченої ради:

1. Голова – БАСМАНОВ Олексій Євгенович доктор технічних наук, професор, головний науковий співробітник наукового відділу з проблем цивільного захисту та техногенно-екологічної безпеки науково-дослідного центру Національного університету цивільного захисту України.
  2. Рецензент – КІРЄЄВ Олександр Олександрович, доктор технічних наук, професор, професор кафедри спеціальної хімії та хімічної технології факультету оперативно-рятувальних сил Національного університету цивільного захисту України.
  3. Рецензент – ОСТАПОВ Костянтин Михайлович, кандидат технічних наук, доцент, доцент кафедри пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт факультету оперативно-рятувальних сил Національного університету цивільного захисту України.
  4. Офіційний опонент – НІЖНИК Вадим Васильович, доктор технічних наук, професор, начальник науково-дослідного центру протипожежного захисту Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту.
  5. Офіційний опонент – ТОВАРЯНСЬКИЙ Володимир Ігорович, кандидат технічних наук, доцент кафедри експлуатації транспортних засобів та пожежно-рятувальної техніки навчально-наукового інституту пожежної та техногенної безпеки Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.

Тема дисертації: Підвищення ефективності пожежогасіння за рахунок дискретної подачі вогнегасних речовин.

Науковий керівник: КАЛИНОВСЬКИЙ Андрій Якович, кандидат технічних наук, доцент, начальник кафедри інженерної та аварійно-рятувальної техніки факультету оперативно-рятувальних сил Національного університету цивільного захисту України.

Дата та час захисту: 15.02.2024 року о 14.30

Місце захисту: м. Черкаси, вул. Онопрієнко, 8, Черкаський інститут пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України , Аудиторія 236.

Посилання на веб-сайт, де здійснюватиметься трансляція захисту дисертації google meet

Додатки:

Дисертація КЕП
Протокол КЕП

Висновок структурного підрозділу про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертації

Рецензія
Рецензія КЕП