У НУЦЗУ відбулися передзахисти дисертаційних досліджень на здобуття наукового ступеня доктора та кандидата наук з державного управління

28 травня в навчально-науково-виробничому центрі НУЦЗУ відбулися передзахисти дисертаційних досліджень на здобуття наукового ступеня доктора та кандидата наук з державного управління за спеціальністю «Державне управління у сфері державної безпеки та охорони громадського порядку» у спеціалізованій вченій раді Д 64.707.03 Національного університету цивільного захисту України. Засідання спеціалізованої вченої ради пройшло в онлайн-режимі.

Так, представив своє дослідження Торічний Вадим Олександрович з теми “Інформаційне забезпечення державної безпеки України в умовах трансформаційних викликів і загроз”. Науковий консультант – доктор наук з державного управління, професор, завідувач кафедри менеджменту навчально-науково-виробничого центру Шведун Вікторія Олександрівна.

Цього ж дня доповідали Москалюк Сергій Володимирович з теми "Механізми реалізації державної енергетичної політики України" (науковий керівник – доктор наук з державного управління, професор, завідувач кафедри публічного адміністрування у сфері цивільного захисту навчально-науково-виробничого центру Майстро Сергій Вікторович); Лободенко Катерина Вікторівна з теми "Механізми правозахисної державної політики України" (науковий керівник – доктор наук з державного управління, начальник наукового відділу проблем державної безпеки навчально-науково- виробничого центру Помаза-Пономаренко Аліна Леонідівна); Крук Олена Володимирівна з теми "Державне регулювання міжнародної міграції висококваліфікованих кадрів" (науковий керівник – доктор наук з державного управління, доцент, перший проректор Національного університету цивільного захисту України Коврегін Володимир Володимирович); Корецький Юрій Олександрович з теми "Державне регулювання забезпечення безпеки в умовах виникнення надзвичайних ситуацій" (науковий керівник – начальник ННВЦ Національного університету цивільного захисту України, доктор наук з державного управління, професор, заслужений працівник освіти України Домбровська Світлана Миколаївна); Копанчук Олена Євгенівна з теми "Механізми захисту національних інтересів України у сфері міжнародних відносин" (науковий керівник – начальник ННВЦ Національного університету цивільного захисту України, доктор наук з державного управління, професор, заслужений працівник освіти України Домбровська Світлана Миколаївна); Домарацький Михайло Богданович з теми "Державне управління забезпеченням безпеки критичної інфраструктури в Україні" (науковий керівник – доктор наук з державного управління, професор, завідувач кафедри менеджменту навчально- науково-виробничого центру Шведун Вікторія Олександрівна); Апостол Олександр Іванович з теми "Механізми державного управління конкурентоспроможністю економіки України" (науковий керівник – доктор наук з державного управління, професор, завідувач кафедри менеджменту навчально- науково-виробничого центру Шведун Вікторія Олександрівна).

Вітаємо дисертантів і бажаємо подальших успіхів на теренах науки!

Навчально-науково-виробничий центр, прес-служба НУЦЗУ

Курсанти Національного університету цивільного захисту України – переможці конкурсу наукових робіт МВС

У 2019/2020 навчальному році молоді науковці Національного університету цивільного захисту України стали активними учасниками конкурсу наукових робіт здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти закладів вищої освіти, що належать до сфери управління МВС.

Зважаючи на карантинні заходи, запроваджені на території України, вихованці університету в дистанційному режимі отримали два І місця та дипломи І ступеня, а саме: у номінації «Цивільна безпека» перемогла курсантка Дар’я Баштова, у номінації «Бойова, військова, пожежна та аварійно-рятувальна техніка» отримав перемогу курсант Олег Карась. Для участі у конкурсі від університету було направлено ще дві наукові роботи, автори якої отримали заохочувальні сертифікати.

Вітаємо переможців конкурсу та їх наукових керівників! Бажаємо подальших успіхів і творчої наснаги!

 

 

Відділ організації науково-дослідної та патентної діяльності, прес-служба НУЦЗУ

 

В НУЦЗ України відбулося позачергове засідання студентської ради

26 травня в Національному університету цивільного захисту України відбулося позачергове засідання студентської ради закладу вищої освіти у режимі онлайн. У зв’язку із завершенням навчання в університеті голови студради Анастасії Бурменко, було ухвалено рішення обрати новим головою студентської ради Василя Поповича, курсанта 3 курсу факультету цивільного захисту. Крім цього, вибори нового складу студентської ради університету перенесено на 2020-2021 навчальний рік.

Прес-служба НУЦЗУ

137 виїздів здійснили рятувальники Харківщини на ліквідацію наслідків надзвичайних подій минулого тижня

Впродовж тижня, з 18 по 25 травня, підрозділи Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області цілодобово несли бойове чергування та оперативно реагували на надзвичайні події, пожежі, інші виклики.

Протягом зазначеного періоду рятувальники Харківського гарнізону ДСНС 137 разів виїжджали за сигналом «Тривога». З них - 57 виїздів на ліквідацію пожеж та загорянь, 13 виїздів - для надання допомоги населенню та на ліквідацію наслідків дорожньо-транспортних пригод, 22 – на знешкодження вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни, чергування – 1 виїзд, 44 – інші виїзди.

Внаслідок пожеж 5 осіб загинуло, ще 4 чоловіки отримали травми. З небезпечних зон на пожежах вогнеборці врятували трьох людей.

Піротехніки Харківського гарнізону ДСНС здійснили 22 виїзди на розмінування застарілих боєприпасів часів Другої світової війни. Всього було виявлено та знешкоджено 56 боєприпасів, з яких: 33 артснаряди, 19 мінометних мін та 4 гранати.

Головне управління ДСНС України у Харківській області звертається до громадян: завжди дбайте про належний протипожежний стан власних помешкань! Зокрема:

  • не залишайте малолітніх дітей без нагляду, та не дозволяйте їм бавитися сірниками;
  • слідкуйте за станом та справністю електромережі;
  • у разі виходу з приміщень не залишайте увімкненими телевізори, праски, тощо;
  • не паліть у ліжку;
  • намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності;
  • не випалюйте суху траву та не відвідуйте лісові масиви в період високого класу пожежної небезпеки.

Пам'ятайте! Лише виконання елементарних правил пожежної та власної безпеки зможе зберегти ваше життя та майно від вогню.

 

Прес-служба НУЦЗУ за матеріалами офіційного сайту ГУ ДСНС України у Харківській області

 

 

Більше статей...